-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)- ID: UA-2026-09-01-009670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256483
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" ЄДРПОУ: 00032112ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлодіодна стрічка- ID: UA-2026-09-01-009663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256482
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточ...×-
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточний ремонт покрівлі будівлі патологоанатомічного відділення Комунальне підприємство « Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради 33007 ,м Рівне, вул. Київська 78-г)
- ID: UA-2026-09-01-009668-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256481
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських філ...×-
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах
- ID: UA-2026-09-01-009669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256480
Державне агентство України з питань кіно ЄДРПОУ: 37508051ДК 021:2015: 79900000-3 Різні ділові та пов’язані з діловою сферою послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор системи охолодження МАЗ 533- ID: UA-2026-09-01-009659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256479
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
акумулятор DJI Matrice 4 series Battery- ID: UA-2026-09-01-009674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256478
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38590042ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачан...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-009657-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256476
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобільних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-009035-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256473
Військова частина А7032 ЄДРПОУ: 26622816ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністр...×-
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-01-009645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256472
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюг (бухта) для бензопили- ID: UA-2026-09-01-009661-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256471
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Руберойд ЕКО-40 "Акваізол"4мм- ID: UA-2026-09-01-009673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256470
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ЄДРПОУ: 02005496ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (Сік фруктовий без цукру)- ID: UA-2026-09-01-009662-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256469
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23563740ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Озернянського ліцею Тернопільського район...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Озернянського ліцею Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-09-01-009665-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256467
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 43483391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-01-009664-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256466
КНП "Добровеличківська лікарня" ЄДРПОУ: 01995143ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль антикорозійна по металу, молоткова ТМ «Maxima» 2,3 кг, антрацит- ID: UA-2026-09-01-009651-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256465
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -