-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009645-a
Завершена
35 154.00
UAH з ПДВ
Номер:
705576290fa342f39fb7bce0c7baf636
Внутрішній номер закупівлі:
30256472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009645-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
35 154.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Кількість
54 штука
Період постачання
31.08.2026 - 03.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Євровікна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32538170
-
Контактна особа:
Харченко Сергій Андрійович 380432553973 buh2@luvin.ua
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Замостянська, 26/58
Ціна пропозиції
35 154.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
34e702304ef14eae9ecf3bf24de9b8ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009645-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Євровікна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32538170
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Замостянська, 26/58
Номер договору:
646/26
Сума договору:
35 154.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
29 295.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний