• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах

Завершена

150 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 08b346c4522343e58209744aef84e12f
Внутрішній номер закупівлі: 30256480
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009669-a   
Замовник: Державне агентство України з питань кіно
Контактна особа: Вакуленко Олена Григорівна +380443300177 elenadstk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79900000-3 Різні ділові та пов’язані з діловою сферою послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Обґрунтування щодо розповсюдження та популяризації національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році, на національному стенді під час кіноринків, міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходів. Відповідно до пункту 37 розділу Х «прикінцеві та перехідні положення «Закону про публічні закупівлі» та абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 і від 21 березня 2023 року № 253 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» для здійснення закупівлі може здійснюватися процедура без застосування відкритих торгів або електронного каталогу для закупівлі товару у разі відсутності конкуренції з технічних причин – Асоціацію «Українська кіно-асоціація». Підстава – рішення Ради з державної підтримки кінематографії №11 від 28.01.2026 (Протокол № 1), копія листа щодо підтвердження наявності досвіду роботи в галузі та підтвердження виконання аналогічних робіт №28/07/2025-1 від 28 липня 2025 року, копія Статуту Асоціації «Українська кіно-асоціація», копія витягу з єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розрахункові кошториси та інші документи в повній мірі відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах
Код ДК 021:2015: 79900000-3 Різні ділові та пов’язані з діловою сферою послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 02156, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Кіото,27 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Асоціація "Українська кіно-асоціація"
Ціна пропозиції 150 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ce161ea179c84185b3ff16c8f945fac0
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009669-a-a1
Постачальник: Асоціація "Українська кіно-асоціація"
Номер договору: 7
Сума договору: 150 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах: 150 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Витяг