-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009657-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та з урахуванням змін, внесених Законом України від 27.05.2026 № 4888-ІХ. детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 18:00)
1 733 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
30
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
787f05fd3bbc4888b326039dd1220309
Внутрішній номер закупівлі:
30256476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009657-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 733 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:15 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:15 - 17.09.2026 18:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:15 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 733 200.00 Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року).Код класифікатора ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».