-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спеціальної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу...×-
Послуги зі спеціальної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції; підвищення кваліфікації та перепідготовка поліцейських та цивільного персоналу охорони
- ID: UA-2026-08-31-012197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245476
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245474
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода мінеральна (Код 15980000-1 - Безалкогольні напої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельног...×-
Вода мінеральна (Код 15980000-1 - Безалкогольні напої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-012199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245473
ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-08-31-012192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245472
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання- ID: UA-2026-08-31-012193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245470
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 8 мм- ID: UA-2026-08-31-012184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245469
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 09111400-4 Деревне паливоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення бактеріологічних досліджень- ID: UA-2026-08-31-012190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245468
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34004453ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мікрофон Behringer BU100- ID: UA-2026-08-31-012172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245467
ДП "Військова частина А2166" ЄДРПОУ: 08137796ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум (ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-08-31-012189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245466
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 03188524ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦЗВ-26Т_172_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива трансформаторна Т-1500 (09210000-4 – М...×-
ЦЗВ-26Т_172_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива трансформаторна Т-1500 (09210000-4 – Мастильні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-012188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245464
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призн...×-
Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Крісло донорське для забору крові – ДК 021:2015 – 33192000-2 - Меблі медичного призначення, код НК 024:2023 – 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, код НК 031:2024 – V080202 МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ КРІСЛА)
- ID: UA-2026-08-31-012185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245462
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронної боротьби (РЕБ)- ID: UA-2026-08-31-012186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245460
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38602403ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідк...×-
«Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV) 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
- ID: UA-2026-08-31-012180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245459
Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40108824ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі біохімічних показників сечі- ID: UA-2026-08-31-012183-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245458
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекти супутникового зв’язку Starlink Mini (Starlink Mini Kit)- ID: UA-2026-08-31-012176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245457
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-