• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Крісло донорське для забору крові – ДК 021:2015 – 33192000-2 - Меблі медичного призначення, код НК 024:2023 – 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, код НК 031:2024 – V080202 МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ КРІСЛА)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

192 083.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
50
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 96e888126c76489ea19c1ad24ca16e9d
Внутрішній номер закупівлі: 30245462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012185-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 192 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:13 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴192 083.33 Крісло донорське – ДК 021:2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Крісло донорське для забору крові – ДК 021:2015 – 33192000-2 - Меблі медичного призначення, код НК 024:2023 – 10789 Донорське крісло / донорська кушетка, код НК 031:2024 – V080202 МЕХАНІЧНІ МЕДИЧНІ КРІСЛА)