-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папір, малоційні предмети- ID: UA-2026-08-31-000223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233467
Військова частина 3054 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 25575569ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостача...×-
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостачання Олексіївської (третьої) лінії метрополітену в частині підключення газопоршневої установки до суміщеної тягово-знижувальної підстанції СТП-39 (інв. № Е01030116) та ЛЕП-6(10) кВ Олексіївської лінії 1-а черга (інв. № Е0314063). Архітектурно-будівельна частина. Огорожа (за адресою: м. Харків,*****)»
- ID: UA-2026-08-31-000224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233466
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Муфта з'єднання середньої щітки зовнішнє)
- ID: UA-2026-08-31-000226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233465
Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління" ЄДРПОУ: 03338981ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трицикл вантажний акумуляторний- ID: UA-2026-08-31-000222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233464
КП Парки та сквери м.Луцька ЄДРПОУ: 37887516ДК 021:2015: 34420000-7 Моторолери та моторизовані велосипедиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та оргтехніки, заправка ка...×-
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та оргтехніки, заправка картриджів (за ДК 021:2015-50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послуги)
- ID: UA-2026-08-31-000221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233463
ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування водіїв на транспорті- ID: UA-2026-08-31-000220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233462
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04359620ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструкційні матеріали (Сітка абразивна+)- ID: UA-2026-08-31-000219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233461
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рульова рейка-1к-т,Втулка стабілізатора-2шт.- ID: UA-2026-08-31-000217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233460
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-08-31-000218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233459
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОВИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145409ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та...×-
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
- ID: UA-2026-08-31-000215-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233458
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (код за ЕЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-08-31-000216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233457
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233456
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в при...×-
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-08-31-000212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233455
КП "Керуюча компанія" Перспектива" Слобожанської селищної ради" ЄДРПОУ: 21946537ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при...×-
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
- ID: UA-2026-08-31-000210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233454
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БАТАРЕЯ акумуляторна PRO CRAFT- ID: UA-2026-08-31-000211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233453
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -