• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

1 637 067.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
12
год
10
хв
18
сек
Гарантія - 8 185.34 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 150602c61e1d48d28632d3dcc4ab2b27
Внутрішній номер закупівлі: 30233455
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000212-a   
Замовник: КП "Керуюча компанія" Перспектива" Слобожанської селищної ради"
Контактна особа: Андрій Андрійович Смірнов +380975386645 andsmirnov390@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 637 067.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:36 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:36 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:36 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 11:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 637 067.00 Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області