-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Оголошено тендер
1 637 067.00
UAH
Номер:
f6682b11edc4431baf354ae06d74ee40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-29-000282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Керуюча компанія" Перспектива" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21946537
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, сел Слобожанське, вул. Героїв України, б. 31, прим. 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Керуюча компанія" Перспектива" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21946537
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, сел Слобожанське, вул. Героїв України, б. 31, прим. 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 637 067.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3130 Капітальний ремонт
НК 018:2023:
1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами
Дата опублікування:
29.08.2026 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описпідлягає звільненню від оподаткування ПДВ згідно з підпунктом 197.15 пункту 197.1 статті 197 розділу V ПКУ.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлобожанське
Сума1 637 067.00 UAH