-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000210-a
Завершена
78 860.64
UAH з ПДВ
Номер:
bc6d34724c494894b7f2828fd66b424c
Внутрішній номер закупівлі:
30233454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000210-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Процедура закупівлі, яка не відбулася UA-2026-08-07-000755-a.
Очікувана вартість:
78 860.64 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки виробничого підрозділу «Вагонне депо Кам’янське» філії «УЗ Вагон-сервіс» АТ «Укрзалізниця»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки працівниками виробничого підрозділу «Вагонне депо Кам’янське» філії «УЗ Вагон-сервіс» АТ «Укрзалізниця»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СП "ТОВАРИСТВО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ДІЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32349901
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
78 860.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d6dcb706d704e7f9584788c7087ca92
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000210-a-a1
Постачальник:
ТОВ СП "ТОВАРИСТВО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ДІЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32349901
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
135/2026-ВДР
Сума договору:
78 860.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
65 717.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний