-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостача...×-
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостачання Холодногірсько-заводської лінії метрополітену в частині підключення газопоршневої установки на тягових підстанціях Т-5 (інв. №Е01030121), Т-3 (інв. №Е01030119) та ЛЕП-6 кВ Холодногірсько-заводської лінії (інв. № Е0314059). Архітектурно-будівельна частина. Огорожа (електродепо «Немишлянське» за адресою: м. Харків,*****)»
- ID: UA-2026-08-31-000264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233505
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб миючий дезінфікуючий)- ID: UA-2026-08-31-000261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233503
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення по нарахуванню зарплат...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення по нарахуванню зарплати "БухЕксперт-Зарплата" (код за класифікатором ДК 021:2015-72260000-5 - Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-000256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233501
Оноківська сільська рада ЄДРПОУ: 04350168ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйце курине)- ID: UA-2026-08-31-000259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233500
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦОВ-26Т_187_ЗЦ: Кава розчинна Jacobs Monarch 500 г- ID: UA-2026-08-31-000255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233499
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43902290ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари ( файли, коректор, ручка, олівець блокнот, папка, скотч та ін.) (за ДК 021:2015...×-
Канцтовари ( файли, коректор, ручка, олівець блокнот, папка, скотч та ін.) (за ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-08-31-000258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233498
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-000249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233497
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-000252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233496
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:44440000-6 — Вальниці (Підшипники, сальники та ін.)- ID: UA-2026-08-31-000253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233495
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі): ЛОТ 4 - Послуги з організації гарячого харчування учнів у Міжгірській гімназії «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-000254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233494
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з НПАОП 0.00-1.02-08. Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів- ID: UA-2026-08-31-000251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233493
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з питань діяльності та керування у сфері державних закупівель- ID: UA-2026-08-31-000250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233492
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шина з камерою 4,8 згідно з кодом ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- 34...×-
Шина з камерою 4,8 згідно з кодом ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"- 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини
- ID: UA-2026-08-31-000245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233490
Комунальне некомерційне підприємство "КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" Корсунь-Шевченківської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 02005349ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки сигналізаторів газу- ID: UA-2026-08-31-000246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233489
Комунальне некомерційне підприємство "Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тальнівської міської ради ЄДРПОУ: 41773113ДК 021:2015: 71631000-0 Послуги з технічного оглядуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда (Вапно/камінь/фасоване (упак. 5кг) Чернівці)- ID: UA-2026-08-31-000247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233488
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -