• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код за ДК 021:2015:44440000-6 — Вальниці (Підшипники, сальники та ін.)

Завершена

22 242.59 UAH з ПДВ
Номер: 1c91719d771c4f939a6bd4eeace6317f
Внутрішній номер закупівлі: 30233495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000253-a   
Замовник: Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"
Контактна особа: Чернецька Ангеліна 380661245520 lskaptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 22 242.59 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015:44440000-6 — Вальниці (Підшипники, сальники та ін.)
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 24 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43010, Україна, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО " ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕКСПРЕСТЕХПОСТАЧ"
Ціна пропозиції 22 242.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 58d21f238dd743e08173dde4823e282f
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000253-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО " ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕКСПРЕСТЕХПОСТАЧ"
Номер договору: 57
Сума договору: 22 242.59 UAH з ПДВ
Сума договору: 18 535.49 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 57 від 31.08.2026.pdf
pdf
Витяг з ЄДРПОУ (ПМП ТД ЕКСПРЕСТЕХПОСТАЧ).pdf
pdf
Протокол № 134 від 21.08.2026.pdf