-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб миючий дезінфікуючий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000261-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
50 985.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
22
год
06
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c5ffd4152d734fbfb720edb41585df09
Внутрішній номер закупівлі:
30233503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000261-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ліна Адаменко 380577245833 pz_nhop2@lotus.pz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 985.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:44 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:44 - 11.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:44 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 11:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 985.00 Лот 1 - Засіб миючий дезінфікуючий