• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 98d14bba84e3468c989806a99d443e33
Внутрішній номер закупівлі: 30233497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000249-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка під автомати RH зовн. на 18 авт.
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вимикач RH ASTRA NV 1-й зовн. білий
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 16A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 25A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вилка RH пряма/кутова з/з біла
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 2p "C" 32A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач City 2p "C" 32A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 32A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач АскоУкрем 1p "C" 63A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 125A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 63A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 32A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 16A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 20A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вимикач 1й VIKO CARMEN БІЛИЙ
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вимикач RH ASTRA NV 1-й зовн. білий
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Колодка RH KRIS 3-а
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка під автомати RH зовн. на 36 авт.
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коробка під автомати RH зовн. на 4 авт.
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 40A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 16A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання до 27.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 5 607.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0dcb5d9262e7463abcc14ff54246f7b7
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-000249-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/1/1-108/2026
Сума договору: 5 607.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A: 95.00000 UAH без ПДВ
Коробка під автомати RH зовн. на 18 авт.: 574.00000 UAH без ПДВ
Вимикач RH ASTRA NV 1-й зовн. білий: 50.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 16A: 295.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 25A: 310.00000 UAH без ПДВ
Вилка RH пряма/кутова з/з біла: 50.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 2p "C" 32A: 205.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач City 2p "C" 32A: 215.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 32A: 105.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач АскоУкрем 1p "C" 63A: 102.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 125A: 683.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 63A : 375.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 32A: 115.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A: 95.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 16A: 95.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 20A: 270.00000 UAH без ПДВ
Вимикач 1й VIKO CARMEN БІЛИЙ : 118.00000 UAH без ПДВ
Вимикач RH ASTRA NV 1-й зовн. білий: 50.00000 UAH без ПДВ
Колодка RH KRIS 3-а : 100.00000 UAH без ПДВ
Коробка під автомати RH зовн. на 36 авт.: 960.00000 UAH без ПДВ
Коробка під автомати RH зовн. на 4 авт.: 190.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 3p "C" 40A: 365.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 16A: 95.00000 UAH без ПДВ
Автоматичний вимикач RH 1p "C" 25A : 95.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.08.2026 08:31
Статус:
Підписаний