-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-012021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245298
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5-"Електророзподільні кабелі"- ID: UA-2026-08-31-012022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245294
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з поточного ремонту підлоги в приміщенні першої молодшої групи установи"...×-
"Послуги з поточного ремонту підлоги в приміщенні першої молодшої групи установи" (ДК 021:2015 (CPV): 45430000-0 Покривання підлоги та стін)
- ID: UA-2026-08-31-012025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245293
Гімназія "Провесінь" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25547142ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Георгія Асакі та вул. Нікіфора в м. Герца, Чернів...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Георгія Асакі та вул. Нікіфора в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
- ID: UA-2026-08-31-012024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245292
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21423970ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глибинні насоси для безперервного і якісного забезпечення населення м.Новий Калинів і об’є...×-
Глибинні насоси для безперервного і якісного забезпечення населення м.Новий Калинів і об’єктів господарювання питною водою (Нагальна потреба) Насос глибинний 4 SS 140-36, Насос 4S140-36A Pentax
- ID: UA-2026-08-31-012015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245291
КП Новокалинівське ВУЖКГ ЄДРПОУ: 31164710ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м....×-
Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56
- ID: UA-2026-08-31-012010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245290
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІШАНОГО ТИПУ "ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ "ДЖЕРЕЛО" ЄДРПОУ: 35720730ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка для тримера- ID: UA-2026-08-31-012013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245289
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військовог...×-
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245288
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плита залізобетонна ПАГ-14 для...×-
«Конструкційні матеріали» (код 44110000-4 за ДК 021:2015) (Плита залізобетонна ПАГ-14 для об’єкту 1 АТ «Укртранснафта»)
- ID: UA-2026-08-31-012011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245286
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція «Послуги з постачання теплової енерг...×-
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція «Послуги з постачання теплової енергії м. Калуш»
- ID: UA-2026-08-31-012014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245285
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108798ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015;32420000-3 Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-012012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245284
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР"ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001328ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-012002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245281
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку м...×-
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови
- ID: UA-2026-08-31-012003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245280
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493020ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z- ID: UA-2026-08-31-012001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245277
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Літієва акумуляторна батарея- ID: UA-2026-08-31-012000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245276
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -