-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012003-a
Переклад 9 каталогів дисциплін з/на 3 мови (українська, німецька та англійська) Кінцеві бенефіціари: Головко Олег Павлович 65009, ОДЕСЬКА ОБЛ., М. ОДЕСА, ВУЛ. ТОПОЛЕВА, БУД. 8 Країна громадянства: Україна Тип впливу: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки: 100%
Завершена
170 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ddf974c3f48847bf874a26f3242e1281
Внутрішній номер закупівлі:
30245280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012003-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493020
-
Адреса:
73006, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Стрітенська, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Незнамов +380506679862 ksau-kazna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Так, 06.07.2026 було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови код ДК 021:2015 – 79530000-8 – Послуги з письмового перекладу, за № UA-2026-07-06-010828-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-07-06-010828-a, що додається.
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови код ДК 021:2015 – 79530000-8 – Послуги з письмового перекладу необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з письмового перекладу каталогів дисциплін з/на українську, англійську, німецьку мови
Кількість
4000 сторінка
Період постачання
до 20.12.2026
Місце постачання
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, проспект Університетський, 5/2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛДІ+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31006699
-
Адреса:
65101, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Інглезі будинок 6/1 офіс 135
Ціна пропозиції
170 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
588a783275b743be9211ce4c6865c89d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012003-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛДІ+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31006699
-
Адреса:
65101, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Інглезі будинок 6/1 офіс 135
Номер договору:
121
Сума договору:
170 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний