-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глибинні насоси для безперервного і якісного забезпечення населення м.Новий Калинів і об’єктів господарювання питною водою (Нагальна потреба) Насос глибинний 4 SS 140-36, Насос 4S140-36A Pentax
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012015-a
Завершена
109 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
25cb49a9fd764f779b922b945734b0a8
Внутрішній номер закупівлі:
30245291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012015-a
Замовник:
КП Новокалинівське ВУЖКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31164710
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл.Авіації,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кос Тетяна Володимирівна +380323622489 vuguk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
109 080.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос глибинний 4 SS 140-36
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 09.09.2026
Насос 4S140-36A Pentax
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 09.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПВП Насосенергопром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41375408
-
Контактна особа:
Якубовський Геннадій Юрійович +380960990105
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, м.Надвірна, вул.Добровольців,18
Ціна пропозиції
109 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
04198a81021944138f3e7af7ac759ac9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012015-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПВП Насосенергопром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41375408
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, м.Надвірна, вул.Добровольців,18
Номер договору:
47
Сума договору:
109 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
90 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насос глибинний 4 SS 140-36: 50 580.00000 UAH без ПДВ
Насос 4S140-36A Pentax: 58 500.00000 UAH без ПДВ
Насос 4S140-36A Pentax: 58 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний