-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012010-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 01:00)
3 133 493.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
32
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1de9823b92074ebea2e58b5949a58294
Внутрішній номер закупівлі:
30245290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012010-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІШАНОГО ТИПУ "ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ "ДЖЕРЕЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35720730
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, м. Львів, просп. Червоної Калини, 86а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Башко +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 133 493.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:54 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:54 - 16.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:54 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 133 493.00 Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56