• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56

Оголошено тендер

3 760 191.60 UAH
Номер: 4bc144f439da4d2eac7b32168b6f9ff2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013616-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІШАНОГО ТИПУ "ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ "ДЖЕРЕЛО"
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІШАНОГО ТИПУ "ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ "ДЖЕРЕЛО"
Очікувана вартість: 3 760 191.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт приміщень для Центру активного дозвілля для літніх людей за адресою: м. Львів вул. Личаківська, 56
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКонкретний порядок та обсяг фінансування встановлюється додатковими угодами до Договору підряду.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3100 - Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума3 760 191.60 UAH