-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення кваліфікованого сертифікату відкритого ключа "Варта"- ID: UA-2026-09-04-006655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295404
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних (Надання права використання КП "Програмний комплекс "Вар...×-
Послуги з обробки даних (Надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису. Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 1 рік))
- ID: UA-2026-09-04-006651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295403
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 33172021ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів- ID: UA-2026-09-04-006652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295402
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо, природний газ- ID: UA-2026-09-04-006604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295401
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації ЄДРПОУ: 34401140ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:27)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-006628-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295400
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної- ID: UA-2026-09-04-006660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295398
КЗПО "Будинок дитячої творчості"АМР ЄДРПОУ: 39598608ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари (грамоти, подяки, рамки)- ID: UA-2026-09-04-006636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295397
Виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 36739391ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення та налаштування системи оповіщення (ДК 51310000-8 Послуги зі встановлення рад...×-
Встановлення та налаштування системи оповіщення (ДК 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
- ID: UA-2026-09-04-006649-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295395
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 04543022ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-006644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295394
ДП ТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02544572ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічні і друкарські послуги в рамках проведення з «01» серпня 2026 року по «28» лист...×-
Поліграфічні і друкарські послуги в рамках проведення з «01» серпня 2026 року по «28» листопада 2026 року року молодіжного проєкту: «Точка опори: виїзні ретрити емоційної стійкості для молоді громади» (№ РС-юр/61)
- ID: UA-2026-09-04-006646-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295393
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42035910ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планка на лавку 3м- ID: UA-2026-09-04-006647-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295392
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти (професійної освіти) м. Дніпра зі вст...×-
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти (професійної освіти) м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження – ДК 021:2015 - 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015 - 09332000-5 Сонячна установка)
- ID: UA-2026-09-04-006634-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295391
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 09332000-5 Сонячна установкаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа для одягу, код ДК 021:2015: 39150000-8 - Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-09-04-006639-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295390
ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипники за кодом ДК 021:2015 «44440000-6 Вальниці»- ID: UA-2026-09-04-006640-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295386
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗБОРІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ" ЄДРПОУ: 21156189ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки- ID: UA-2026-09-04-006642-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295382
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ ПАВЛА ЖУКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22787118ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -