-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо, природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006604-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:27)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 11:27)
127 894.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
20
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
154203bdc3c841c8ac6a5c2bd66920c8
Внутрішній номер закупівлі:
30295401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006604-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Лобанова +380953131971 mocrnm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 894.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:45 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:45 - 20.09.2026 11:27
Період оскарження:
04.09.2026 12:45 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 894.50 09120000-6 Газове паливо, природний газ