-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо, природний газ
Оголошено тендер
153 473.40
UAH
Номер:
6eef3525d8f346b2a3d91f4304d2e864
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-005451-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації
×
-
Код ЄДРПОУ:
34401140
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, сільрада Бузька, Комплекс будівель та споруд, №2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 473.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 Газове паливо, природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 11:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природній газ
Кількість
9 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяБузьке
Сума153 473.40 UAH