-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання сонячної електростанції для закладу освіти (професійної освіти) м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження – ДК 021:2015 - 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015 - 09332000-5 Сонячна установка)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-006634-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:59)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:59)
1 375 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
08
год
03
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7b4b4b4257204ef5a81c1a464ac71e37
Внутрішній номер закупівлі:
30295391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-006634-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Юлія Іванова +380633970471 uzmeul@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09332000-5 Сонячна установкаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 12:46 - 20.09.2026 23:59
Період оскарження:
04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:20
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 000.00 Придбання сонячної електростанції для закладу освіти (професійної освіти) м. Дніпра зі встановленням - заходи з енергозбереження – ДК 021:2015 - 09330000-1 Сонячна енергія (ДК 021:2015 - 09332000-5 Сонячна установка)