• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

3 859 291.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
08
хв
33
сек
Гарантія - 38 592.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: c7f5608d845c4983aebbae86aa5adb17
Внутрішній номер закупівлі: 30295400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-006628-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 859 291.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:46 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:46 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 859 291.00 Мастильні засоби