-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 369
- ID: UA-2026-09-04-012281-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300951
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари для одягу(гердан)- ID: UA-2026-09-04-012284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300948
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дефектоскопних візків- ID: UA-2026-09-04-012280-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300947
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 41303988ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори в навчальну лабораторію- ID: UA-2026-09-04-012278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300946
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-09-04-012271-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300941
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лави для їдальні- ID: UA-2026-09-04-012272-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300939
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43932524ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С050116 Софіївка - Новополтавка км 0+000 - км 3+400
- ID: UA-2026-09-04-012267-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300936
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1/2- ID: UA-2026-09-04-012268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300935
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 42131000-6 Крани, вентилі та клапаниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
ДК 021:2015 – 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вмикання) за ініціативою замовника)
- ID: UA-2026-09-04-012247-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300934
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Філе-кусок товстолобика заморожене- ID: UA-2026-09-04-012254-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300933
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-012261-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300931
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БДЖІЛКА" С. ДУНАЇВ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39326435ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015-18140000-2 аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-04-012253-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300930
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консталтингові послуги з оцінки транспортних засобів MAN LF 8/6 д.н. АВ374Е та IVECO MAGIR...×-
Консталтингові послуги з оцінки транспортних засобів MAN LF 8/6 д.н. АВ374Е та IVECO MAGIRUS 120-23 AW д.н. АВ 039 Е (ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління)
- ID: UA-2026-09-04-012245-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300929
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Черевики літні повсякденні робочі код ДК 021:2015 — 18810000-0 (Взуття різне, крім спортив...×-
Черевики літні повсякденні робочі код ДК 021:2015 — 18810000-0 (Взуття різне, крім спортивного та захисного)
- ID: UA-2026-09-04-012260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300928
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області ЄДРПОУ: 38631015ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП Canon PIXMA G2416 (2313C053)- ID: UA-2026-09-04-012235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300926
Військова частина А5018 ЄДРПОУ: 26640056ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-