-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Черевики літні повсякденні робочі код ДК 021:2015 — 18810000-0 (Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012260-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
318 927.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
54
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9384c2b8fbd04ee494228e6a62250621
Внутрішній номер закупівлі:
30300928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012260-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
318 927.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:12 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:12 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 927.78 Черевики літні повсякденні робочі код ДК 021:2015 — 18810000-0 (Взуття різне, крім спортивного та захисного)