-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обстеження(чистка) димових і вентиляційних каналів приміщень Відділу освіти,культури, моло...×-
Обстеження(чистка) димових і вентиляційних каналів приміщень Відділу освіти,культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-005255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238547
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-005252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238546
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 4483100...×-
ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: суміш цементно-пісчана; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: штукатурка; ДК 021:2015: 44831000-4 — Мастики, шпаклівки, замазки: грунт)
- ID: UA-2026-08-31-005254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238545
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК021:2015:32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-08-31-005251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238544
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віник з сорго,мітла пластикова кругла,відро пластикове 15л.- ID: UA-2026-08-31-005246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238542
Виконком Кочубеївської с/р ОТГ ЄДРПОУ: 40241800ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39112100-1 Стільці для їдалень- ID: UA-2026-08-31-005244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238541
ХУСТСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1 ІМЕНІ А.ВОЛОШИНА ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26325975ДК 021:2015: 39112100-1 Стільці для їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39812500-2 Герметики- ID: UA-2026-08-31-005245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238539
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі заглушка хрестовини пластик- ID: UA-2026-08-31-005239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238537
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб універсальний Chante Сlair з розпилювачем, рідина для миття посуду FAIRY, засіб для...×-
Засіб універсальний Chante Сlair з розпилювачем, рідина для миття посуду FAIRY, засіб для чистки килиміви САН КЛІН, відбілювач гель, рідина для прання універсальна, засіб універсальний DOMESTOS, рідина для миття скла. Код ДК 021:2015 -39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2026-08-31-005240-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238536
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (An...×-
Лікарській засіб Antithrombin III – ДК 021:2015 – 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Antithrombin III – Код ДК 021:2015 – 33693000-4 – Інші лікарські засоби)
- ID: UA-2026-08-31-005227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238535
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 80430000-7 - Послуги у сфері університетської освіти для дорослих (Послуги з р...×-
ДК 021:2015 80430000-7 - Послуги у сфері університетської освіти для дорослих (Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту)
- ID: UA-2026-08-31-005249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238534
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 43937407ДК 021:2015: 80430000-7 Послуги у сфері університетської освіти для дорослихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги з хостингу, делегування доменів та супутніх сервісів.- ID: UA-2026-08-31-005248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238533
Музей театрального, музичного та кіномистецтва України ЄДРПОУ: 32071418ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль кукурудзяний (ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти -15623000-1 Кро...×-
Крохмаль кукурудзяний (ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти -15623000-1 Крохмалі))
- ID: UA-2026-08-31-005247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238532
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по похованню померлого (Михайлова Л.В.)- ID: UA-2026-08-31-005237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238531
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для мурування та шпаклювання газобетонних блоків ПБ-55 ТМ 25 кг, суміш універсальна М...×-
Клей для мурування та шпаклювання газобетонних блоків ПБ-55 ТМ 25 кг, суміш універсальна М-150 3 в 1 (штукатурка, стяжка, мурування) 25 кг
- ID: UA-2026-08-31-005241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238530
Комунальне некомерційне підприємство «Таїрівської селищної ради «Таїрівський консультативно-діагностичний центр» ЄДРПОУ: 43060644ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -