-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ДК 021:2015 - 50110000-9) Ремонт та технічне обслуговування шкільного автобусу
- ID: UA-2026-09-01-009667-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256486
НОВОПРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 НОВОПРАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26505424ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-08-31-011404-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256485
Центр протимінної діяльності ЄДРПОУ: 26630158ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-09-01-009675-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256484
Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр» ЄДРПОУ: 45002411ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія (електрична енергія для об'єктів банку)- ID: UA-2026-09-01-009670-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256483
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" ЄДРПОУ: 00032112ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлодіодна стрічка- ID: UA-2026-09-01-009663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256482
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточ...×-
ДК 021:2015 — 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи(Поточний ремонт покрівлі будівлі патологоанатомічного відділення Комунальне підприємство « Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради 33007 ,м Рівне, вул. Київська 78-г)
- ID: UA-2026-09-01-009668-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256481
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ ЮРІЯ СЕМЕНЮКА" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000010ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських філ...×-
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме представлення українських фільмів і сервісів у 2026 році на національному стенді під час кіно ринків міжнародних кінофестивалів класу «А» та інших профільних індустріальних заходах
- ID: UA-2026-09-01-009669-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256480
Державне агентство України з питань кіно ЄДРПОУ: 37508051ДК 021:2015: 79900000-3 Різні ділові та пов’язані з діловою сферою послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор системи охолодження МАЗ 533- ID: UA-2026-09-01-009659-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256479
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
акумулятор DJI Matrice 4 series Battery- ID: UA-2026-09-01-009674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256478
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38590042ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папки-швидкозшивачі, Папки з файлами, Папки на зав'язках, Папки на кільцях- ID: UA-2026-09-01-009677-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256477
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 11 ЄДРПОУ: 05458353ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачан...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-009657-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256476
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобільних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-009035-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256473
Військова частина А7032 ЄДРПОУ: 26622816ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністр...×-
ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби (Москітні сітки для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-09-01-009645-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256472
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюг (бухта) для бензопили- ID: UA-2026-09-01-009661-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256471
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Руберойд ЕКО-40 "Акваізол"4мм- ID: UA-2026-09-01-009673-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256470
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади ЄДРПОУ: 02005496ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -