-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пояса запобіжні згідно ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-011740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245016
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківсько...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-011729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245014
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрокабелі- ID: UA-2026-08-31-011726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245012
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245009
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Боржавська, м. Берегове, Бере...×-
Експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Боржавська, м. Берегове, Берегівської міської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-31-011731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245008
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
емаль П-115зелена (2,8кг)- ID: UA-2026-08-31-011730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245007
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заход...×-
Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів енергозбереження) покрівель Гімназії № 184 Дніпровського району м. Києва
- ID: UA-2026-08-31-011694-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245001
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням, іншим майном, а також супутн...×-
Послуги із забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням, іншим майном, а також супутні послуги, пов'язані із таким забезпеченням, для проведення навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:92620000-3 Послуги, пов'язані зі спортом.
- ID: UA-2026-08-31-011720-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244997
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)- ID: UA-2026-08-31-011721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244994
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2026-08-31-011719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244993
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях ЄДРПОУ: 42769539ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015: 15420000-8 « Рафінована олія та жири»- ID: UA-2026-08-31-011716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244992
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послу...×-
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
- ID: UA-2026-08-31-011703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244987
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33095424ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечки першої медичної допомоги, код ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та виро...×-
Аптечки першої медичної допомоги, код ДК 021:2015: 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-08-31-011706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244986
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банери- ID: UA-2026-08-31-011707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244984
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244983
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20001728ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -