• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів енергозбереження) покрівель Гімназії № 184 Дніпровського району м. Києва

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

985 086.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
58
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7889baeb47294d23b193df4c1cffdacd
Внутрішній номер закупівлі: 30245001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011694-a   
Замовник: Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Чуб Тетяна Леонідівна 380633197098 dnepr-osvitakkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 985 086.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:32 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴985 086.67 Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів енергозбереження) покрівель Гімназії № 184 Дніпровського району м. Києва