-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011703-a
Завершена
552 552.70
UAH з ПДВ
Номер:
17d6efc133294c4d95486aa2458a6241
Внутрішній номер закупівлі:
30244987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011703-a
Замовник:
КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33095424
-
Адреса:
33015, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Чорновола В"ячеслава, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горпинчук Тетяна Мифодіївна +380674953612 Oleksandrija@mail.rv.ua http://artliceyoleksandrija.rvadmin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
552 552.70 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписСтрок надання послуг: до 31.12.2026 року. Місце надання послуг: Україна, 33015, м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, будинок 74. Доставка здійснюється силами та засобами Виконавця
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях50 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років
Кількість
300 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років
Кількість
1400 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
Кількість
900 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років
Кількість
75 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років
Кількість
380 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
Кількість
384 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Вячеслава Чорновола, будинок 74
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична-особа підприємець Щербачук Віктор Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2982905631
-
Контактна особа:
Щербачук Віктор Миколайович 0673329012
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, м. Острог, вул. Крашевського, буд.6, кв.2
Ціна пропозиції
552 552.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
23f2736c1af94a53a15ce81f3f9e963f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011703-a-a1
Постачальник:
Фізична-особа підприємець Щербачук Віктор Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2982905631
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, м. Острог, вул. Крашевського, буд.6, кв.2
Номер договору:
12
Сума договору:
552 552.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний