• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років

Оголошено тендер

552 552.70 UAH
Номер: 98ecbb4a308a4828b01eb543ba836364
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014055-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КУ ОБЛАСНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 552 552.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при триразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 6-11 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 11-14 років; Послуги з гарячого харчування при п’ятиразовому харчуванні для учнів віком 14-18 років
Примітки: * Операції з надання послуг з харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. річний план закупівель, затверджений рішенням уповноваженої особи протокол №19 від 31.08.2026 року. Закупівля здійснюється відповідно до потреби на очікувану вартість на 2026 рік у зв’язку з відміненою процедурою закупівлі відкритих торгів (з особливостями) № UA-2026-01-06-004584-a, Звіт про результати проведення процедури закупівлі (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2026-08-21-012549-a/print/report/pdf) в порядку передбаченому підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого (обласного) бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1023 - Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума357 652.70 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума194 900.00 UAH