-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітази- ID: UA-2026-08-31-008787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242053
ДК 021:2015: 44411740-3 УнітазиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування різні- ID: UA-2026-08-31-008784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242049
КІЦМАНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062127ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для гуртожитків .- ID: UA-2026-08-31-008777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242048
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків ЄДРПОУ: 05537452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило- ID: UA-2026-08-31-008775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242046
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена, марки П, 4500-4600г- ID: UA-2026-08-31-008771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242045
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ущільнювач розтрубних з’єднань- ID: UA-2026-08-31-008773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242044
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації Державної повірки Сигналізатора загазованості Варта 1-03 з двома дат...×-
Послуги з організації Державної повірки Сигналізатора загазованості Варта 1-03 з двома датчиками, манометрів та напоромірів
- ID: UA-2026-08-31-008770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242042
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування життя- ID: UA-2026-08-31-008767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242037
Ренійська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728465ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тумба Мальта Т-1 60 см.+ умивальник Руна; GL SUS моно кран нержавійка; Сифон для умивальни...×-
Тумба Мальта Т-1 60 см.+ умивальник Руна; GL SUS моно кран нержавійка; Сифон для умивальника ¼*32 литий випуск
- ID: UA-2026-08-31-008768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242036
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гаря...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-008765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242035
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-008769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242034
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобіля Renault Duster, ВС 4858МР- ID: UA-2026-08-31-008766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242033
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 05759310ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки і видачі технічних умов на приєднання до системи централізованого водов...×-
Послуги з розробки і видачі технічних умов на приєднання до системи централізованого водовідведення
- ID: UA-2026-08-31-008751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242032
Шацький національний природний парк ЄДРПОУ: 02139363ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі- ID: UA-2026-08-31-008744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242030
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ54...×-
Поточний ремонт і технічне обслуговування легкового автомобіля Volkswagen Transporter АВ5480ЕС
- ID: UA-2026-08-31-008748-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242025
Комунальний заклад Вінницька школа вищої спортивної майстерності ЄДРПОУ: 20090212ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -