-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ущільнювач розтрубних з’єднань
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008773-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:00)
2 365 937.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
49
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ddf48ab887a84824a49d827968761598
Внутрішній номер закупівлі:
30242044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008773-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лемішовський Тарас Михайлович 380322401140 taraslemishovskyi680@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 365 937.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:35 - 08.09.2026 13:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 365 937.50 Ущільнювач розтрубних з’єднань