-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008744-a
Завершена
19 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8ce2d17723749f09b559a168eddeb9a
Внутрішній номер закупівлі:
30242030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008744-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шумило +380462676127 zakupivli_academy@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картридж Canon 737
Кількість
2 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Картридж Canon 047
Кількість
6 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Драм-картридж Canon 049
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Картридж Canon 051
Кількість
6 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Драм-картридж Canon 051
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Картридж Canon 728
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Картридж Canon 719
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Картридж HP CF217A
Кількість
6 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Драм картридж HP CF219A
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕСНА-КАНЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45121944
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Лук'яненка Левка будинок 30 квартира 16
Ціна пропозиції
19 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc1086a7de0f405bab8ea8b7e0baed59
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008744-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕСНА-КАНЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45121944
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, пр.Лук'яненка Левка будинок 30 квартира 16
Номер договору:
К-208
Сума договору:
19 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:29
Статус:
Підписаний