• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі страхування життя

Страхові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 66510000-8 (Послуги зі страхування життя)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)

59 504.98 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
50
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ab362a6e17b848ff91d646de4a24d9e0
Внутрішній номер закупівлі: 30242037
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008767-a   
Замовник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Контактна особа: Лунгу Тетяна Георгіївна 380484043308 tetiana.lunhu@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 59 504.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:35 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:35 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:35 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 504.98 Послуги зі страхування життя