• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування життя

Оголошено тендер

59 504.98 UAH
Номер: 7de39a68f4eb45998656fbe6332c7572
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-06-008703-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 59 504.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування життя
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 06.10.2025 13:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума59 504.98 UAH