-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243996
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-010732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243992
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверд...×-
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо
- ID: UA-2026-08-31-010723-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243991
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-08-31-010735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243990
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор , цукор ванільний 10г- ID: UA-2026-08-31-010729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243989
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладення полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власни...×-
Укладення полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243988
РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01037488ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нерегулярні пасажирські перевезення- ID: UA-2026-08-31-010719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243986
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпсова панель- ID: UA-2026-08-31-010715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243985
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 6-11 класів Івано-Франківського наукового...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (аутсоринг).ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування.
- ID: UA-2026-08-31-010692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243980
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМ.ІВАНА ПУЛЮЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25714640ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ГРУНТ Ceresit ct-17/10 л.- ID: UA-2026-08-31-010708-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243979
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" ЄДРПОУ: 30083840ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-010696-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243977
Медичний реабілітаційний центр "Пуща-Водиця" МВС України ЄДРПОУ: 08806754ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-010703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243976
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проекту: «Відновле...×-
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проекту: «Відновлення крану в.п.400/100+2х10 філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Капітальний ремонт.»)
- ID: UA-2026-08-31-010699-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243974
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ворота відкатні "ДУОС", комплект автоматики "СІТКА ЗАХІД" для відкатни...- ID: UA-2026-08-31-010695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243971
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці- ID: UA-2026-08-31-010716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243970
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-