-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010723-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
5 991 933.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
32
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
98b0adaabdd14be0ad3c7f8917ab0644
Внутрішній номер закупівлі:
30243991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010723-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 991 933.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:41 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 991 933.33 Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо