-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо
Оголошено тендер
7 190 320.00
UAH
Номер:
89e4200bc32e4afd9742e077ee263125
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012965-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 190 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяБелз
Сума7 190 320.00 UAH