-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010716-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
2 014 888.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a34900f994b477ebc6a162bd76eaa49
Внутрішній номер закупівлі:
30243970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010716-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина КРУПСЬКА +380993608715 i3950568@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 014 888.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 014 888.89 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці