-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці
Оголошено тендер
2 417 866.67
UAH
Номер:
58de3b4392de4d0da521ff9ca586ddc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013000-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ
ПОЛТАВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Левченка Григорія, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 417 866.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби Вантажопасажирський автомобіль - 2 одиниці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума2 417 866.67 UAH