-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструкційні матеріали (Сітка абразивна+)- ID: UA-2026-08-31-000219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233461
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рульова рейка-1к-т,Втулка стабілізатора-2шт.- ID: UA-2026-08-31-000217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233460
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-08-31-000218-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233459
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОВИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145409ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (код за ЕЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-08-31-000216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233457
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233456
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в при...×-
Капітальний ремонт системи опалення з встановленням індивідуального теплового пункту в приміщені житлового будинку за адресою: вулиця Василя Сухомлинського будинок 52, селище Слобожанське, Дніпровського району, Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-08-31-000212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233455
КП "Керуюча компанія" Перспектива" Слобожанської селищної ради" ЄДРПОУ: 21946537ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при...×-
Послуги з виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва при виконанні робіт підвищеної небезпеки та при експлуатації устаткування підвищеної небезпеки
- ID: UA-2026-08-31-000210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233454
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БАТАРЕЯ акумуляторна PRO CRAFT- ID: UA-2026-08-31-000211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233453
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-000208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233452
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993428ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233451
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А- 4 80г/м2 500 ар...×-
Код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А- 4 80г/м2 500 арк) .
- ID: UA-2026-08-31-000202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233449
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-000204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233448
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до ва...×-
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-08-31-000203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233447
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради ЄДРПОУ: 40413447ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелеріз D 8мм; Муфта для 10кВ кабеля з паперової ізоляції- ID: UA-2026-08-31-000201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233446
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності- ID: UA-2026-08-31-000205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233445
КП Болградської міської ради "Горводоканал" ЄДРПОУ: 37548545ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -