• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:30)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:30)

55 460.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
40
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f255279f016941b1a71976f826758196
Внутрішній номер закупівлі: 30233447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000203-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Контактна особа: Вадим Гаркуша +380991102400 ketatlas2023@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 460.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:34 - 08.09.2026 08:30
Період оскарження: 31.08.2026 08:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 460.00 Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.