-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
Оголошено тендер
66 552.00
UAH
Номер:
520fc06ec57f40abb1aec54c68473e1a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000304-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40413447
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40413447
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
66 552.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запчастин для автобусу ATAMAN A092H6 Код за ДК 021:2015 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування:
31.08.2026 08:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описмісцевий бюджет, власні кошти
Сума66 552.00 UAH