-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана.- ID: UA-2026-08-31-013675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246847
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мотот...×-
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
- ID: UA-2026-08-31-013674-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246846
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38627339ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 01.10.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-08-31-013671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246842
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24618851ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44810000-1 Фарби (Фарби)- ID: UA-2026-08-31-013669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246841
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50...×-
Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм; дошка 1000*130*40мм
- ID: UA-2026-08-31-013667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246840
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК" ЄДРПОУ: 02220763ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир- ID: UA-2026-08-31-013668-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246839
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03344119ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (МНН Budesonide / Будесонід; Tiotropium bromide / Тіотропію бромід) за ко...×-
Лікарські засоби (МНН Budesonide / Будесонід; Tiotropium bromide / Тіотропію бромід) за кодом ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи)
- ID: UA-2026-08-31-013666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246838
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Банани с...×-
Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035
- ID: UA-2026-08-31-013664-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246837
Роздільський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 25551445ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з шиномонтажу- ID: UA-2026-08-31-013665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246836
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРКИ ХЕРСОНА" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40713306ДК 021:2015: 50116500-6 Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування колісЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОД ДК 021:2015-15130000-8 М"ясопродукти (Фарш із свинини, фарш із курятини)- ID: UA-2026-08-31-013663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246835
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
захищені носії особистих ключів (токени)- ID: UA-2026-08-31-013661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246834
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир.- ID: UA-2026-08-31-013662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246833
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива EVOL 900 SXR 5W-30 SL/CF 4л- ID: UA-2026-08-31-013660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246832
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей 25 кг (Код ДК 021:2015:24910000-6 Клеї )- ID: UA-2026-08-31-013659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246831
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754192ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика...×-
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246830
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559040ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-