-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм; дошка 1000*130*40мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013667-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 500 125.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
22
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b31641625379467b9ed2dc9bceafe491
Внутрішній номер закупівлі:
30246840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013667-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220763
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Пляка +380577253321 ivan.pl.30@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:14 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 125.00 Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм; дошка 1000*130*40мм