• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм; дошка 1000*130*40мм

Оголошено тендер

1 800 150.00 UAH
Номер: 6393b1c841764938a4ec12c6974d11d3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-016096-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК"
Очікувана вартість: 1 800 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм; дошка 1000*130*40мм
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 22:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4082 - Інші заходи в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума1 800 150.00 UAH