-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013656-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
629 640.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
55
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ddf835b3b67c4eb5b53ddd4c982cfbc7
Внутрішній номер закупівлі:
30246830
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013656-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559040
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чижик Володимир Ярославович 380342750981,380507339940 vol1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
629 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:15 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:15 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:15 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴629 640.00 Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)