-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для нового будівництва електричних мереж для...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для нового будівництва електричних мереж для електропостачання електроустановок магазину продовольчих та непродовольчих товарів,ТОВ " КОМФОРТБУД " ,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-010664-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243927
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:37820000-2 приладдя для образотворчого мистецтва (ДК 021:2015:37822100-7 Кольо...×-
ДК 021:2015:37820000-2 приладдя для образотворчого мистецтва (ДК 021:2015:37822100-7 Кольорові олівці) (Харківська область)
- ID: UA-2026-08-31-010663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243926
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до ва...×-
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-010662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243925
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ- ID: UA-2026-08-31-010644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243923
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ" ЄДРПОУ: 20504731ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консерви рибні (код 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви за ДК 021:20...×-
Консерви рибні (код 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-010641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243920
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Заглушка 50; Кран-букса; Металопласт кран;...×-
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Заглушка 50; Кран-букса; Металопласт кран; Змішувач монокран)
- ID: UA-2026-08-31-010659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243917
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Універсальна глибокопроникаюча грунтовка, упаковка 10 кг- ID: UA-2026-08-31-010643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243914
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої о...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцька гімназія №17 Луцької міської ради»
- ID: UA-2026-08-31-010642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243912
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцька гімназія №17 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 26414006ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення за ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення...×-
Послуги з централізованого водовідведення за ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод.
- ID: UA-2026-08-31-010640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243910
ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-08-31-010654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243908
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо, літнє- ID: UA-2026-08-31-010625-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243905
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини для лісогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-010247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243904
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0300 ЄДРПОУ: 33114148ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз,дюбель,хомут- ID: UA-2026-08-31-010633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243900
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутникові модеми- ID: UA-2026-08-31-010556-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243898
Військова частина А5183 ЄДРПОУ: 26643623ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та...×-
Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
- ID: UA-2026-08-31-010632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243897
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -